نکاتی در نگارش پایان نامه مدیریت

پایان نامه نویسی و اجرای نکات مهم در نگارش یک پایان نامه مناسب و با کیفیت مطلوب از ضروریات برای دفاع و کسب مدرک تحصیلی می باشد. رشته مدیریت با گرایش های مختلف و متنوع بیشتر در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری نیازمند تنظیم و تدوین پایان نامه مدیریت جهت دریافت مدرک نهایی می باشد.

در انتخاب موضوع و پیدا کردن آن دقت کنید زیرا انتخاب موضوع درست و مناسب می تواند اینده شغلی شما را تضمین کند. علاقه مندی به موضوع همراه با در نظرداشتن توانایی و امکاناتی که دارید و برای شما فراهم خواهد شد موضوع را برگزینید. چناچه نمی توانید موضوع خاصی را بیابید سراغ پایان نامه های آرشیو شده در کتابخانه بروید، در برخی پایان نامه ها افراد انتهای پایان نامه و تحقیق موضوع و نتایج خود را بازگذاشته و یا موضوعات جانبی که باید حل گردد عنوان کرده اند و افراد را تشویق به ادامه کار در همین زمینه می کنند چنانچه تمایل داشته باشید می توانید روی همین موضوعات کارکنید.

در این رشته همه مباحث به صورت تئوری تدریس می شود. موضوعات این رشته بیشتر با پرسشنامه و تحقیق میدانی همراه است. بنابراین تنظیم کردن پرسشنامه به شکلی که تمام جنبه های موضوع تحقیق را شامل شود بسیار مهم است زیرا متغیر و داده های همین سوالات و جواب های شماست که فصل های آتی پایان نامه تان را تعیین می نماید و باید از قبل درمورد توزیع این پرسشنامه سبک و نحوه پرکردن آنها فکر کنید و به مخاطبین اطلاعات کافی دهید بنابراین سعی کنید برای رسیدن به جواب های درست پرسش هایی را آماده نمایید که مخاطب براحتی بتواند پاسخ دهد و حوصله سربر نباشد. هرچه تعداد سوال ها و پاسخ ها کوتاه تر باشد بهتر و راحتر می توانید به نتیجه برسید. به شکلی تنظیم کنید که بتوانید در بازه زمانی مشخص نمونه ها را جمع آوری نمائید. سعی کنید هیچ زمانی از پرسشنامه های پایان نامه های دیگر کپی برداری نکنید زیرا این کار کیفیت کار شمار پایین می آورد ولی در صورت لزوم می توانید برای حالت های مقایسه ای از آنها استفاده کنید.

در نگارش پایان نامه از جملات محاوره ای و ضمیر اول شخص یا دوم شخص استفاده ننمائید مثلا من فرض می کنم که یا من در پایان نامه خودم نتیجه می گیرم که این روش گفتاری در انجام پایان نامه اشتباه است.

بحث های آماری در پایان نامه ها بسیار مهم است رشته مدیریت نیز از این قضیه مستثنی نیست بلکه شاید بتوان گفت افراد این رشته بیشتر هم نیازمند یادگیری بحث های آماری جهت تجزیه و تحلیل داده های خود می باشد.

لطفا جهت ثبت سفارش در زمینه انجام پایان نامه و پروپوزال در کلیه گرایش ها با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید
0910-916-8283
0910-916-8485
0910-835-8950
و یا فرم ذیل را تکمیل فرمایید تا کارشناسان تهران رساله در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نمایند

نام و نام خانوادگی (الزامی)

رشته تحصیلی (الزامی)

نوع سفارش(الزامی)

موضوع سفارش(الزامی)

دانشگاه محل تحصیل(الزامی)

شماره تماس (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

توضیحات شما

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

Untitled

سبک رفرنس نویسی ونکوور

تاريخچه: اولين بار در سال ۱۹۷۸ گروه كوچكي از سردبيران مجلات پزشكي در ونكوور كانادا ...

تماس جهت مشاوره رایگان